Niezalogowany
zmień rozmiar:

Publiczne Przedszkole Sióstr Nazaretanek

Adres: Harcerska 1
62-800 Kalisz
pokaż na mapie
Dyrektor: s. Anna Jarosz CSFN
Strona WWW:
E-mail: ppsnkalisz1@gmail.com

Opis oferty:


Publiczne Przedszkole Sióstr Nazaretanek jest placówką katolicką wychowującą dzieci w duchu personalizmu chrześcijańskiego. Usytuowane jest w centrum miasta, w zabytkowym budynku zaadaptowanym na potrzeby przedszkola. W 6 oddziałach oferujemy miejsca dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Sale zajęć są kolorowe i estetyczne. Przedszkole posiada bogato wyposażony plac zabaw i ogród, w którym można bezpiecznie spacerować w dni jesienne i zimowe.
Przedszkole posiada własną kuchnię, w której codziennie przygotowywane są smaczne, domowe posiłki oparte na zdrowej żywności tzn. używamy produktów jak najmniej przetworzonych.

Kadra pedagogiczna to zespół wykształconyc
h pedagogów, zaangażowanych w pracę z dziećmi. Dzieci objęte są bezpłatną opieką logopedyczną i psychologiczną. Prowadzimy także terapię pedagogiczną dla wyrównania szans wszystkim dzieciom oraz dla dzieci szczególnie uzdolnionych. Ściśle współpracujemy z Publiczną Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną. 
Publiczne Przedszkole Sióstr Nazaretanek wychowuje dzieci  we wzajemnej serdeczności i miłości, by w życiu kierowały się takimi wartościami jak: Bóg, honor, Ojczyzna, miłość, dobro, prawda, piękno, szacunek. Założeniem przedszkola jest rozwijanie w dzieciach poczucia własnej wartości, szacunku do innych i siebie, nauczenie, jak sobie radzić w różnych sytuacjach życiowych, jak rozwijać zainteresowania i talenty dzieci we współpracy z rodzicami oraz przez różne zajęcia dodatkowe.


Realizujemy tworzone przez wychowawczynie projekty edukacyjne oraz innowacje włączające rodziców do współpracy z przedszkolem na rzecz dzieci.


W przedszkolu organizowane są zajęcia dodatkowe:

- język angielski

- rytmika

- gimnastyka korekcyjna

- kółko kulinarne

- kółko plastyczne

- taniec towarzyski

- szachy

- kółko sportowe

- kółko wokalne

- robotyka

- kółko teatralne,

- kółko małego naukowca


Szczegółowe informacje o ofercie i funkcjonowaniu naszego przedszkola na stronach:

https://www.facebook.com/maly.nazaret.kalisz

Przedszkole czynne jest w godzinach od 6.30 do 16.30.


Dostępne miejsca:

Nazwa Opis Liczba wolnych miejsc
WOLNE MIEJSCA 2

Przykładowe zdjęcia:

Mapa

Rekrutacja ID: 127; Wersja: 9.145.304.1674 Harmonogram ID: 434;